| RazvanMessi10 a întrebat:

Salut TpU, am 16 ani si vreau sa ma apuc de mma prima data dupa in UFC a 44 Kg si vreau sa fac acest sport pentru auto aparare si pentru performanta sa ma dedic 100 %, care ar fiiavantajele si dezavantajele acestui sport.dau funda multumesc, sunt foarte ambitios fac pe zi cate 300 flotari cu cate 4 opriri, are rost sa ma apuc nu renunt niciodata. zicala mea,, daca nu dau mi-o iau " dau funda pentru avantaje si dezavantaje

1 răspuns:
| Allex944 a răspuns:

In Primul Rand! Nu e De Tine Acest Sport! UFC 44KG 16 ANI NU NU ARE Rost Razvan Sunt Atatea Sporturi Frumoase Baschet BodyBuilding Eu Zic Sa Pui Mana Pe Carte Sa Ajungi Un Om Mare Inteligent Cu Un Loc De Munca Bine Platit!

Sper Ca nu Te supara raspunsul meu!
Dar eu spun adevaru nu citesc din basme!
Alege si tu boxul daca vrei contact!
Dar UFC E PREA DUR PENTRU Greutatea ta!