| bogdannel97 a întrebat:

am 17 ani, inaltimea 1, 85 si 98-100 kg, de saptamana viitoare vreau sa ma duc la sala si vreau sa slăbesc pana la 80 kg, imi puteti zice un program pentru sala si un regim pentru slabit care nu este foarte scump?

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ca sa mai slabesti iti recomand sa mananci cat mai multe fructe si legume, sa bei cate un pahar cu apa calda cat poti tu de fierbinte si sa faci minim o orea de sport pe zi iar in legatura cu sala poti merge din 2 in 2 zile sa sa nu faci febra musculara.

| lucia123 a răspuns:

Daca ai slabi 80 de kg ar insemna sa cantaresti vreo20 de kg iar 20 de kg este greutateamedie a unui copil de 1, 10-1, 20 adica slasa a 1-2