| Zendogert7373 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa ma las de fumat. Am zis ca e o idee buna sa imi iau o tigara electronica. Daca o comand de exemplu cu Urgent Cargus va trebui neaparat sa am 18 ani?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu le pasa nimanui ce comanzi tu

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine este sa ai vointa. O tai si gata.
Vad ca in ultima vreme au aparut fel de fel de opinii negative despre tigarile electronice.

| aXy99 a răspuns:

Nu neaparat. Depinde de unde o comanzi.

| Zendogert7373 explică (pentru aXy99):

De exemplu e-tutungerie sau smokemania, crezi ca pot sa comand fara a avea 18 ani?

| StevenMetalhead a răspuns:

Nah, țigara electronică nu te va lăsa. La urma urmei vei dori să-ți cumperi din astea simple. Dar dacă vrei cu adevărat să te lași de fumat, sunt o sumedenie de sfaturi pe internet. Tot pământul vrea să se lase de fumat, de aceea informație ai o sumedenie. În orice caz nu cheltui banii pe acea electronică. Baftă.