| Other00 a întrebat:

am 2 intrebari din minecraft: 1.Sunt cumva anumite locuri speciale in minerit? ca am asa ghinion, am cautat pesteri, am facut eu mine si am 2 inventare de piatra si doar 20 fier si catva carbune 2.Stie careva cum sa instalez 1 minimap fara sa sterg META-INF ca nu-l pot stergehappy Funda pentru fiecare raspuns corecthappy

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

1.Sapa sub munti acolo sunt pesteri sau foarte adanc si in toate directiile, vezi ca exista si pesteri care au deschidere la suparafata dar e foarte greu sa le gasesti.2 Cauta pe minecraft Romania pune un topic acolo si o sa iti raspunda altii ok.