| Croakie a întrebat:

Am aplicatia Groove Music pe laptop si as dori sa descarc melodii, dar cu conditia ca acestea sa apara in aplicatia respectiva cu tot cu poza artistului/albumului. Acum fundalul este negru in timp ce ruleaza melodiile si mi se pare naspa. Am descarcat melodii de pe musicpleer, deoarece piesele pe care le iau de pe acest site imi apar cu tot cu poza insa pe telefon, iar pe laptop imaginea este extrem de incetosata. Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc mult pentru tot!
P.S: Dau funda

2 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Aici depinde de rezolutia pozei, de calitatea ei si in ultimul rand daca melodia respectiva are imagine cand o descarci, incearca sa descarci albumele cu totul, ele au imaginea in calitate super buna@

| Croakie explică (pentru Voicu_Toma_2000):

De unde as putea sa le descarc?