| Anca2015 a întrebat:

Am aproape 17 ani. Vreau sa stiu daca imi vor creste sanii macar pana la 21 ani. Îi am cam cat merele acelea mai mari. Am 1, 60 si 53 kg, dar eu zic sa sunt mici, par exrem de mici, eu nu sunt slaba. Am inteles ca are legatura cu hormonii, ca eu nu am multi hormoni, daca ai hormoni multi iti cresc mari. Genetic nu are cum sa fie, mama mea avea sanii foarte mari la 16 ani gen ca silicoanele. Si acum le are imense, cum de nu mostenesc?
Am o fata in liceu (15 ani) are sanii ca si baloanele si nu poarta sutien si i s-a lasat de grei si mari ce sunt. happy Nu sunt complexata, ma simt ok dar nu inteleg de ce nu imi cresc si mie mai mari, îi am ca la 14 ani. Ma simt naspa cand o aud pe mama ca ea arata bine si îi avea mari. Pana acum ceva timp doar bustiere purtam, acum am inceput si cu sutiene mai mici. O parere, sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pana la 18 cresc. Iar apoi, cand o sa mai fii insarcinata.
Depinde de preferinte, dar consider ca sanii mici sunt cei mai ok, nu-ti dau bataie de cap.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Fiecare persoană e diferită, poate până pe la 18 ani o să se mai dezvolte.

| Sofer a răspuns:

Mai cresc ei daca e.

| MPersephone a răspuns:

Mie mi-au mai crescut si la 18 ani. Oricum sunt mici, dar cat de cat am un decolteu, sunt multumita. Si chiar prietenele mele, prietenul meu a observat. Deci, inca e posibil sa creasca.