| andreea171998 a întrebat:

Am auzit ca Amy whinehouse a murit. Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| MrKez a răspuns:

A murit, si stiam ca o sa moara devreme straight face La cat de drogata si alcoolica era.Sincer imi pare rau pentru ea, a avut o viata prea scurta, si melodiile ei erau superbe.
R.I.P Amy Winehouse

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce părere să am?
Păcat de vârsta tânără pe care o avea, 27 de ani!
Pa, pa.

| Castorul a răspuns:

Pai si-a facut-o cu mana ei.
E pacat ca s-a dus, dar la cata grija avea de ea, cred ca era de asteptat straight face

| PrecioussGirl a răspuns:

Asta e un semnal de alarma pentru cei care consuma droguri, bautura si fumeaza!winking

| Coconut a răspuns:

Mm.la inceput am fost putin socata, dar cred ca asta se inta, pla cand se face exces de alcool sau droguri.

| DعeutZa a răspuns:

Da.a murit din cauza unei supradozesad.R.I.P

| Katakito a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru ea, chiar imi placea cum canta dar din pacate pana nu a murit eu nu am auzit deloc de ea sadsad dupa deces m-am interesat pe wikipedia despre ea.

| Damii a răspuns:

Cred si eu ca a murit daca se droga ca o nebuna...

| PixieKiryuu a răspuns:

Pacat de talentul ei, putea ajunge departe, da s-a distrus singura, cu drogurile si cu bautura.