| Fox15 a întrebat:

Am auzit ca daca stai atarnat de o bara te ajuta sa cresti este adevarat?big grin si daca da cam cati cm cresti intr-un an daca stia atarnat de bara. DAU FUNDAA!

4 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Da este adevarat...nu poti spune ....la fiecare persoana organismul este diferit si nu toti cresc la felwinking

| OFetitsaRoz a răspuns:

Eu m.am inaltat stand atarnata de spalierele de la sala de sport...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajută.Fă sport!

| LiviuVladut a răspuns:

Daca vreai sa cresti in inaltime atarnatul de bara nu e cea mai buna solutie...incearca sa iei vitamina c si d si calciu si apuca-te de un sport cum ar fi volei sau baschet sau ceva ce implica multe sarituri si alungiri ale corpului...merge gatantat