| blueskydarkeyes a întrebat:

Am cazut si m-am julit destul de rau la mana, stiti cumva vreo solutie, ceva care sa accelereze efectul de vindecare big grin? Nu de alta dar arata destul de urat si vreau sa se vindece cat mai repede.

2 răspunsuri:
| lolexxxxxx a răspuns:

Mane fi atent te duci la farmacie si iti cumperi o sticluta de tintura de iod foarte buna.In cateva zile trece max o saptamana.

| ALYalytza2012 a răspuns:

Da :sper ca ai facut asta dar daca nu nu cred ca este prea tarziu
:spala-te cu apa si sapun sa nu se infecteze, pune un un teank de compresi si bandajeaza dac nu ai compresii pune un leocoplast cu rivanol (la scoala mea exista cv numit sanitarii priceputi unde invatam sa acordam primul ajutor si am fost si eu)
sper ca ti-am fost de ajutor papa