| Samantha234 a întrebat:

Am o geaca de material,nu stiu exact de care dar nu e fas si nici piele. Mi-am rupt-o putin aproape de fermoar si se vede destul de urat. Am incercat sa o cos dar nu arata tocmai bine... Ce pot face sa o repar?
Va rooog, vreau sa raspundeti repede. E ceva urgent.
Nu vreau sa pun petic va nu ar arata bine...
Cea mai buna solutie primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

..pe jachetele de piloti se pun de obicei multe si nici nu prea conteaza unde http://imagizer.imageshack.us/a/img267/6061/pa250002.jpg EDIT: Am gasit cum se numeste: Emblema termoadeziva (Emblema termoadeziva,brodata pe suport textil, cu adeziv pe dos.Se poate aplica pe orice fel de material textil cu ajutorul fierului de calcat)

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Este penibil sa crezi ca cineva vrea sa te ajute pentru o fundita. peste fundita mai exista si altruism happy
stiu ca nu-ti plac petecele insa daca ma crezi ar putea fi cea mai buna solutie. serios. cauta un croitor/ atelier de croitorie si roaga pe cineva sa puna simetric cate o fasie subtire de piele/imitatie ce au ei acolo de o parte si de alta a gecii. una sa acopere ruptura, cealalta sa creeze simetrie, ca si cum asa ar fi modelul. bafta

| Silent3025 a răspuns:

Cumperi o aplica (nu stiu exact cum se numeste) cu ceva care-ti place ca merge pusa oriunde. Uite aici un exemplu http://cdn.allshops.ro/......normal.jpg

| Silent3025 a răspuns (pentru Silent3025):

..pe jachetele de piloti se pun de obicei multe si nici nu prea conteaza unde http://imagizer.imageshack.us/a/img267/6061/pa250002.jpg EDIT: Am gasit cum se numeste: Emblema termoadeziva (Emblema termoadeziva,brodata pe suport textil, cu adeziv pe dos.Se poate aplica pe orice fel de material textil cu ajutorul fierului de calcat)