| mamiloca a întrebat:

Am ceva sa vă spun dacă vreți sa ma ascultați. Deci vara trecuta în septembrie parca am avut o problema, adică am băut în aceea seara parca coca-cola ceea ce nu e de mirare pentru ca am băut 6ani coca cola și sticle mari care una pe zi. Bun și mi s-a făcut rău, aveam amețeli etc am stat câteva zile și mi am făcut perfuzii, doctora mi-a zis sa nu mai beau asa ceva, mi-a zis ca o sa fie greu la început da ma las de el, la fel ca bețivi aia... Bun din septembrie pana acum n am mai pus gura pe coca cola absolut deloc. Și m-am lăsat total de el, și de pepsi. Problema e alta de atunci pana acu o luna aveam probleme de somn adică atunci în primele săptămâni eram grav ma trezeam de 3-4 ori pe noapte. Acum nu mai am chestii de genu decât foarte rar, de exemplu aseară am băut puțin duc de zmeura și m-am trezit pe la 2 noapte după la 6-7 deci nu stiu de la ce e dar înainte ma trezeam la 10 avu doar la 6-7 ma trezesc ori cât de obosit as fi. Aseară m-am culcat la 10 poate ca nu eram obosit și am stat cu ochii -n telefon pentru ca la pc am hotărât sa îl las sa ies pe afară cu prietenii etc. Pentru ca eu eram di puțin anxios din 2015 pana acum o luna, dar acum privesc viata într-un alt mod și sunt ok. Ajutați-mă va rog

1 răspuns:
| mamiloca explică:

Mulți zic ca e din cauza pubertății, și ca o sa treacă. Dar eu încerc sa fiu optimist sa privesc lucrurile altfel și sa uit trecutul. Și App uneori îmi vin melodii în cap și le cant fără motiv laughing