| Skipper09 a întrebat:

SAlut TPU! Am cont la banca transilvania si vrea sa imi fac cont de paypal! Intrebarea e ce sa scriu la card number?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numarul de pe fata format din 16 cifre.
Uite si explicatii aici: http://silviubacky.com/ce-este-paypal/

| Skipper09 explică (pentru Salontanul):

Nu am card straight face

| Salontanul a răspuns (pentru Skipper09):

Pai si atunci de ce ai intrebat? Fara card nu poti sa-ti faci cont.

| Skipper09 explică (pentru Salontanul):

Da ce intreb nu sunt expert ei ma cum toti sar

| Salontanul a răspuns (pentru Skipper09):

Se vede ca nu esti expert. Si eu n-am sarit. Tu ai cam sarit peste cal. Se vede ca nu esti educat si dupa slaba gramatica ce o detii. Daca te intreaba de numarul de card de ce credeai ca te intreaba? Ca nu ai? Unde iti este logica?