| Laur77 a întrebat:

Salut TPU am doua probleme in timpul apelului telefonic in timp ce vorbesc se aud niste bipuri si alta problema in timp ce vorbesc, se aude ca o înregistrare deci se aude ce am vorbit mai acum secunde daca zic ce faci zâna după câteva secunde se aude toată convorbirea... ciuudat oare care o fii problema

3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Am mai patit si eu, habar n-am de la ce. Dupa cateva minute dispare de obicei, cel putin la mine. O fi SRI care ne asculta laughing

| DrGoogle a răspuns:

Nu mai avem intimitate sigur ai telefonul ascultat acum depinde unde lucrezi tu, daca lucrezi, sau parintii tai...

| Laur77 explică (pentru DrGoogle):

Nu stiu ce sa zic ai mei lucreaza normal nu furturi sau alte chestii si eu la fel a da locuiesc în Austria si cand sun in tara imi zice ce.l ce răspunde ca de ce il sun cu număr de românia dar faza e că ce am vorbit se mai aude încă odată deci se aude tot ce am vorbit ca si cum cineva a înregistrat, Si dupa da drumul la inregistrare si o pune la microfon...