| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un lucru urat si am nevoie de un raspuns. O fata s-a despartit de mine si am iubit-o mult de tot. Nu a vrut sa imi spuna motivul despartirii asa ca am apelat la niste prieteni de ai ei. Le-a spus exact asa "O sa o fac eu sa ii para rau" sau " Deabia astept sa rad si eu la fel cum radea ea de mine impreuna cu voi" sau "Voi face eu cumva sa o fac sa regrete". Exact asa si nimic mai mult. Eu ma refeream sa regrete pe plan emotional ca ma pierdut, in niciun caz sa ii fac ceva rau. Apoi i-am facut public numarul de telefon si primeate telefoane incontinu. Da stiu cretin, imatur, idiot. Pur si simplu nu am gandit si acum imi pare rau. Am fost amenintat ca depune plangere la politie. Pot patii ceva, daca depune plangere? Imi pare nespus de rau acum, dar numai am ce sa fac. Ma scuzați dacă am greșit secțiunea unde am postat. Tin sa precizez ca oricum am incheiat orice legatura cu ea.

Scuze daca am gresit categoria.

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa iti ceri iertare sincer de la ea.Nu uita, aplică principiul tot ce vreți să vă facă vouă oamenii, faceți-le și voi la fel.

| MedionTcO a răspuns:

Am raspuns si acolo.Cati ani are fata aia? Daca este minora crezi ca se duce de capul ei la politie fara sa afle parintii? Intr-un fel nu a fost corect ce ai facut. Numarul de telefon este personal si nu trebuie postat. Daca ajungi la politie primesti in cel mai rau caz o amenda, ceva.