| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Am facut un lucru urat si am nevoie de un raspuns.

O fata s-a despartit de mine si am iubit-o mult de tot.

Nu a vrut sa imi spuna motivul despartirii asa ca am apelat la niste prieteni de ai ei.

Le-a spus exact asa "O sa o fac eu sa ii para rau" sau " Deabia astept sa rad si eu la fel cum radea ea de mine impreuna cu voi".

Apoi i-am facut public numarul de telefon si primea telefoane incontinu.

Da stiu cretin, imatur, retardat, idiot. Pur si simplu nu am gandit si acum imi pare rau.

Am fost amenintat ca depune plangere la politie.

Pot patii ceva?

Imi pare nespus de rau acum, dar numai am ce sa fac.

Pot pății ceva din punct de vedere legal?
Scuze dacă am greșit categoria.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu se deranjeaza politia pentru asa ceva. Asta in cazul in care chiar e proasta sa se duca cu asa ceva.

| Robertojvuhfig123 a răspuns (pentru Adry05):

Și dacă se deranjeaza, ce îmi poate face?

| anonim_4396 explică (pentru Robertojvuhfig123):

Nimic, si nici nu cred ca ai varsta pentru a raspunde in fata legii.

| Adry05 a răspuns (pentru Robertojvuhfig123):

Maxim vreo amenda. Da nici aia nu-mi vine sa cred.

| mentholinks a răspuns:

Nu.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da, s-ar putea sa puna niste tipi sa te bata, in rest nimic.