| Anormala2001 a întrebat:

Am fost la film cu iubitul meu si cu niste prieteni.Eu m-am pus langa el si la un moment dat radeam cu prietena mea cea mai buna pentru vorbeam despre ceva ca intre fete.Iar el s-a mutat de langa mine fara sa imi spuna nimic...Ce sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci si sa iti ceri scuze.
Stii, e destul de nasoala faza. Pune-te in locul lui. El sa fie langa tine si sa vorbeasca cu prietenul lui si sa rada cu pofta si tie sa nu ti zica de ce rad. Normal ca te-ai supara.
Mai bine te duci si iti ceri scuze ca nu i-ai dat atentie asa multa si ca nu i-ai spus si lui despre ce e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La film nu te duci ca sa vorbesti cu prietenii despre ce ati facut in ziua respectiva si sa radeti pe aceasta tema, deranjand o sala intreaga.

Prietenul tau a plecat de langa tine fiindca il faceai de ras prin comportamentul nepotrivit.

| Blamely a răspuns:

Cere-ți scuze pur și simplu. Și nu mai repeta greșeala.

Răspuns utilizator avertizat
| EdiShadow a răspuns:

Depinde de situatie, cum ai ras in ce hal si cat.
Daca a fost ceva de 15-20 secunde, nu-i nimic e ceva normal, tocmai d-aia te-ai dus cu ea nu?

Daca e asa, inseamna ca prietenu' tau e plin de fumuri... mor pe lucruri d-astea si certuri si suparari FOARTE BANALE de copii de 2 ani.