| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Parerea voastra conteaza! Buna seara! Ieri, vorbeam cu iubitul meu pe skype, era o atmosfera distinsa, nimic nu avea sa anunte faptul ca imi va spune ceva ce pe mine m-a ranit! Radeam, glumeam si la un moment dat din senin a spus " B*ta-te Dumnezeu"...Eu am ramas socata... evident, am inchis si m-am gandit de ce mi-a spus asta! Tot el a fost cel care s-a enervat, spunand ca e in spirit de gluma. Pentru mine, in momentul de fata, parerea voastra chiar conteaza! Multumesc.

10 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Evident, tu ai o alta perspectiva asupra religiei si ti mult la a3a porunca din decalog, DAAR aici trebuie sa vorbesti cu el cat mai serios si direct. Explicai ce te-a suparat, fi directa, nu face pe inabordabila sa te traga el de limba. Daca ii explici si tot se enerveaza, asa este el, este alegerea ta daca vrei sa continui cu el, daca tu crezi ca este o persoana potrivita pentru tine happy

| mona a răspuns:

Nu cred ca a spus la modul cel serios, majoritatea dintre noi avem cate o vorba de genul asta

| zăGhost a răspuns:

Stiu ca nu suna prea frumos, dar nu cred ca era necesar sa inchizi Skype-ul din cauza asta. Zi-i ca te-a deranjat si ca nu iti place vorbele de genul si treci peste, ca nu te-a injurat ad literam. Cunosc multe persoane care cand mor de ras zic asta, inclusiv batrani, so...

| Awesom a răspuns:

Asta cu bata-te dumniezo e o expresie din Ardeal, nu e nimic de rau in ea

| neutrino a răspuns:

De cele mai multe ori, adevarul se spune in gluma.

| FaraNume26 a răspuns:

Pai posibil o fi glumit. Vorbeste cu el, si spune-i ca te-a deranjat acea vorba.

| marikasef a răspuns:

laughing)) ce raspunsuri penibile poti sa primesti...eu unul daca te suparai pentru o asa gluma te-as fi lasat in secunda 2...

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru marikasef):

Subscriu acestei pareri.

| XTINCKT a răspuns (pentru marikasef):

Exact... nici eu nu am inteles de ce sa te superi de la astalaughing)

| hopelife a răspuns:

Probail s-a enervat din ceva baiatul, nu trebuia sa ii inchizi ci sa il intrebi, de ce a zis cuvantul rspectiv.Sa ii spui ca pe tine te deranjeaza cuvintele de genu, probabil el va incerca sa nu le mai rosteasca.Asa vorbesc unele persoane la nervi, nu cred ca iti era dirjata tie injuratura.