| Gianina_Radulescu_1990 a întrebat:

Am intrat de curand pe Omegle si am dat la video. Si am dat peste o vedeta Harry Styles. Am vorbit cu el in engleza si am filmat totul pe telefon. Peste cateva zile o pretena geloasa a venit la mine si cand nu m-am uitat mi-a sters videoclipul. Am fost foarte trista dar pe urma am intrat din nou pe omegle si am vazut ca se inregistreaza ce ai vorbit doar daca dai. Vreau sa stiu Daca se inregistreaza automat! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| LovehopeTrust a răspuns:

Ai vb cu harry styles?! sincer poate asta crezi tu...ca daca ar fi asa ar putea toata lumea sa vb oricand cu el...

| 777hazza a răspuns:

Uite nu te cred! dovedeste! si ce ai vb cu el?