| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am intrat oe Omegle cu o prietena de pe telefon si ea ii scria tot felul de prostii si chesti. :/ Tot n-am inteles care-i faza cu Omegle, sincer. Oricum cel cu care a vorbit stie date ceva legate despre (noi), adica locatie chestii de genul? Era chat nu video, cica are si video. :/ Chestia asta ma depaseste sincer.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un simplu chat, nu stie nimeni nimic despre tine

| kyliejenner a răspuns:

Din moment ce nu ai dat nici o informatie despre tine sau locatie, de ce crezi ca Persoana cealalta ar stii locatia?laughing