| AlexandruExTreMe a întrebat:

Salut tpu.Am intrat la liceu si este o fata de ca imi place si mi-a zis de cateva ori ca am ochi frumosilaughingStiu ca suna ciudat dar s-ar putea sa ii placa de mine sau doar de ochii meilaughing)

Răspuns Câştigător
| CristinaMariaGG a răspuns:

laughing De obicei fetele care zic chestii de genul asta il simpatizeaza pe baiatul respectiv. Cred ca ii plac amandoua si ochii dar si de tine big grin. Eu zic sa te bagi in seama cu ea si vezi ce iese:*

| AlexandruExTreMe explică (pentru CristinaMariaGG):

Faza e ca sunt cam timidsad

| CristinaMariaGG a răspuns (pentru AlexandruExTreMe):

Pai daca esti timid. cred ca ar trebui sa ii ceri ori nr de telefon/facebook/Y! mess ceva unde poate iti e mai usor sa vorbesti cu eabig grin

5 răspunsuri:
| andri22 a răspuns:

Daca ti-a zis asta sunt sigura ca trebuie sa ii placa dar spune-i ce simti tu pentru ea fii deschis ia-o mai deoparte si spune-i cum sta treaba ca apoi sa nu fie prea tarziu fii indraznet ca altfel nu faci nimic! succes

| AlexandruExTreMe explică (pentru andri22):

Asta este problema sunt extrem de timid.crying

| Anonymousbyme a răspuns:

Sunt fata in clasa a 8-a si si eu le spun baietilor ca au ochi frumosi, chiar daca nu ii plac in felul acela. Sunt ca niste frati pentru mine si cred ca e ok sa pe spun lucruri dragute. Eu zic sa incerci sa ii spui ce simti, poate ai notoc. Daca nu poti doar sa ii spui ca a fost o gluma.