| madutza01 a întrebat:

am mare nevoie de ajutoru' vostru, vreau sa imi dati niste imagini sau link-urile unor imagini pe tema "scoala mea" niste imagini prin care sa pot atrage copiii la scl, am un concurs peste cateva zile si as vrea niste idei, va rog sa imi dati rasp! Funda, fundoi, fundita, vot, va dau orice, numai sa imi dati niste imagini cat de cat ajutatoare!winkingwinking

2 răspunsuri:
| Ukraineanu a răspuns:

E chiar simplu, poti sa da-i un simplu search pe google la imagini, acolo vezi fel si fel de imagini/poze daca nu poti sa cauti diferite site-uri. De gasit gasesti, daca vrei sa-ti trimita userii de pe TPU ei o sa caute asa cum ti-am scris eu aici pentru ca alta metoda nu este.

| madutza01 explică (pentru Ukraineanu):

Am cautat, dar nu am gasit ceea ce imi trebuie, va intreb pe voi k poate ati mai participat la astfel de concursuri sau poate stiti de unde pot sa iau img de soiu' asta(ma refer la site), pe google am incercat si eu, sa nu crezi ca nu am cautat.