| baNutzZu a întrebat:

.
Am mare nevoie de ajutorul vostru. AM ramas la matematica (clasa a IX-a), si pe 2 septembrie am corigenta, iar eu nu am ideea ce ar putea sa ne dea.(au mai ramas inca 15 pe langa mine. si noi suntem cea mai desteapta clasa din scoala si cel mai bun profil, dar am avut ghinionul sa ne pice un profesor care mai mult sta si se joaca la ore pe pc, si nu explica mai nimic si trece doar persoanele care fac meditatii la el pe parcursul anului..sa dau 550ron pe luna timp de mai multe luni ca sa ma treaca, eu cred ca este o mare sarlatanie, dar nu avem ce ii face deoarece el este tanar iar tatal lui este inspector la minister tot pe matematica. deci reclamatiile vin la el.).
As dori si eu sa stiu cam ce ne-ar da la corigenta, ce exercitii daca ati putea sa fie cu tot cu rezolvari, sau macar un blog al unui profesor de matematica ceva sa discut.
tin sa mentionez ca sunt la un Colegiu Tehnologic la profil de Electronica.

Va rog frumos! Dau funda raspunsului care ma poate ajuta cel mai mult!

2 răspunsuri:
| Roxxet01 a răspuns:

In princiupi la corigente se va da ce ai facut cam ultimile 3 luni pe al doilea semestru.

| baNutzZu explică:

Altcineva?sad