| Necunoscutul548 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am 10 ani.In 24 iunie 2012 a fost o zi proasta!

motiv:o colega de clasa de care imi placea a plecat de tot in Spania.

Astazi suntem in 30 iunie si tocmai am venit din tabara de Aikido vesel.Dar cand am ajuns acasa mi-am adus aminte de accea fata.

ce pot sa fac acum?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iuliana40 a răspuns:

Sa gaseti o alta fata sau sa te duci in Spania dupa ea ceea ce e exclus laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Metempsihoza a răspuns:

Joaca un joc, uita-te la spider man... si o sa uiti de ea si o sa te indragostesti de alta fetita big grin