| Necunoscutul548 a întrebat:

..Azi (21 iunie 2012)am avut cea mai proasta zi:
o colega de clasa la care tineam a plecat de tot in Spania...
Ce sa fac acum? Simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc...

Simt ca nimic nu m-ar putea inveseli...

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Nu trebuie sa disperi. Calmeaza-te si gandeste-te ca daca iti este dat sa fii cu ea viata va va oferi si alte sanse de a va vedea si de a fi impreuna, insa pana atunci tu trebuie sa mergi mai departe, sa iti vezi de viata ta si sa nu iti mai faci griji pentru acest lucru.

Timpul trece iar tu nu vei regreta ce ai facut ci ceea ce nu ai facut, de aceea iti recomand sa mergi mai departe pentru ca mai tarziu sa nu ajungi sa regreti alte lucruri.

Be strong, be smat. Have a nice day.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Îmi pare rău pentru tragedia din viaţa ta.O numesc tragedie fiindcă e ce mai mare suferinţă să pierzi persoana iubită, nimic nu se compară cu asta.
Eu te sfătuiesc să nu rupi legătura cu ea, chiar dacă acum tot ce poţi să faci este s-o uiţi.

| DarkTTT a răspuns:

Asta e nu ai ce sa faci decat sa stii ca viata merge mai departe....incearca sa treci peste asta

| Zapratan_Ruxandra_1993 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta.....cateva zile nu m-am simtit prea bine. Apoi am inceput sa-mi revin.Dar tot mi-e dor si colegul meu tot in Spania a plecat.