| Necunoscutul548 a întrebat:

..Azi (21 iunie 2012)am avut cea mai proasta zi:

o colega de clasa la care tineam a plecat de tot in Spania...

Ce sa fac acum? Simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc...

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu pot spune ca o zi este cea mai nasoala din viata decat daca imi pierd vederea, cateva membre, toate rudele iar Romania e anexata ungariei laughing.

Tu esti noob rau daca ai impresia ca nu mai ai pentru ce trai.Bafta

| sabin89 a răspuns:

Pai si-asa se termina acum scoala, asa ca tot nu te mai intalneai cu ea in clasa. Pana la toamna o uiti.

| Brâncuşi a răspuns:

Thoamne eu nici daca pleaca tata in america nu sunt suparat sau sa imi doresc sa mor...Eu astazi am terminat cu media 6, 80 la scoala si am fost happy pe langa alti de 9, 60 care plangeau ca o vroia mai mare...Asa ca fi si tu happy ca mai sunt prietene in lumea astawinking

| umbrax a răspuns:

Treci peste asta e a plecat
mai vorbiti la telefon pe mess