| PiratulJeck a întrebat:

am nevoie de ceva ajutor si anume...hmm cum sa zic un video sau niste sfaturi de exercitii pentru musculatura piept brand etc... abdomen am ceva probleme si vreau sa le rezolv.A si inca ceva, deunde as putea sa cumpar in Craiova la pret mai mic gantere de 20kg 30 sau mai mult. Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos Ai aici clipuri cu exercitii pentru fiecare grupa musculara cu diferite grade de dificultate.