| Beatriceeeeeeee a întrebat:

Buna!
Deci am cunoscut un baiat la mall acum ceva saptamani. Are foarte multi prieteni, si curios, s-a indragostit de mine. Doar ca, eu nu vreau sa incep o relatie cu el fiindca am pus ochii pe unul dintre cei mai buni prieteni al lui, inca dinainte sa il cunosc pe el.( prin facebook ) si nu stiu cum pot face sa ajung sa ma intalnesc cu prietenul lui. Il am in lista de friends, dar niciodata nu am vorbit, nu e genul sa raspunda. ceva ajutor?
P, S : Nu fiti rautaciosi, pur si simplu im place acel baiat!
FUNDA.

6 răspunsuri:
| Coconutz a răspuns:

Ofera si tu organul genital drept mita.

| Squirtle a răspuns:

Cand te hotarasti sa scrii in limba romana anunta-ma si poate am sa inteleg ce doresti.

| cosmin409 a răspuns:

Eu as spune sa-i spui ca iti place de altul
s-au daca ai o prietena singura fai cunostinta cu el

| lisa21m a răspuns:

Eu as spune, sa il alegi pe cel care iti place! Din cate vad cel pe care ai pus ochii tu, te cam ignora. daca era interesat de tine te cauta, sau macar iti raspundea pe facebook sau te scotea in oras undeva! Baiatu indragostit de tine, iti poate aduce fericire. acum depinde si de varsta pe care o aveti si ce fel de persoana e baiatu indragostit de tine. Noi nu putem sa iti spunem, tu decizi, e viata ta.

| Beatriceeeeeeee explică (pentru lisa21m):

Pai cel care ma ignora, nici macar nu ma cunoaste. Din aceasta cauza incerc sa gasesc o cale sa ne cunoastem.

| a1sFx a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el..asta depinde de locatie...ii spui lui acel baiat ca iti place de prietenul lui si ca vrei sa te intalnesti cu el sau vorbesti cu baiatul acela sa va intalniti intr-un loc ales de voi.Mai mult nu stiu ce sa spun.Bafta!