| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Am nevoie de un sfat.
Nu stiu ce e cu mine, nici eu nu inteleg, am o amestecatura de sentimente legate de un băiat, il plac nebuneste(ma gândesc la el foarte des) dar în acelasi timp il ignor...ma uit dupa el pe la scoala si incerc sa dau de el iar apoi nu-l mai bag in seama. Ce se intampla cu mine, il plac sau nu?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate îți e rușine să vorbești cu el și de aceea îl ignori.

Răspuns utilizator avertizat
| readytofly a răspuns:

Buna. Il placi dar nu ai curajul sa faci ceva in legatura cu asta. Ia-ti inima in dinti, du-te la el si scoate-l la un suc, slabe sanse sa te refuze.