| campionuniversal a întrebat:

am o cartela de Vodafone care am incarcato acum cateva zile dar de ieri nu mai pot efectua apeluri si nici sa primesc dc? mi s-au restrictionat tote apelurile... as vrea sa i-au legatura cu un reprezentant Vodafone sa cer explicatii...la cat sa sun in afara de *222 ca nu merge

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Numere de telefon de contact

Trimite acest articol E-mail Tipareşte
*222 / 0372.02. 2222 Departamentul Relaţii Clienţi (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele, apel taxabil din străinătate/roaming);
*777 / 0372.02. 7777 Departamentul Internet şi Date (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele);
*224 / 0372.02. 2244 Departamentul Plăţi (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele);
*221 Departamentul Relaţii Clienţi pentru administratorii conturilor persoane juridice (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele);
*228 / 0372.02. 2258 Număr de urgenţă - la acest număr se poate solicita blocarea sau deblocarea unui număr Vodafone şi codul PUK (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele);
*555 Departamentul Relaţii Clienţi, număr cu acces direct la operator, NON STOP! (apel taxabil cu 0.68 euro pe apel, indiferent de durata apelului. TVA inclus).