| Gin542 a întrebat:

Am o colega care zice ca l-a banchet in clasa a-8-a la banchet o sa se puna numai manele... Dati-va si voi cu parerea!

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

La banchet nu se pun numai manele, decat daca sunteti cu pluta voilaughing si nici nu ar fi frumos un banchet, un eveniment asa frumos, sa stai sa dansezi pe manele...cred ca muzica ar trebui sa fie cat mai diversificata pentru a satisface gusturile tuturor in materie de muzica.Astfel o sa va simtiti bine si va fi ceva de neuitat.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

La banchet, muzica se alege intreband toti elevii clasei.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

La banchet, nuntă, petrecere, etc, NU se pune un singur fel de muzică. Nu toate persoanele au aceleaşi gusturi, plus că dacă ar fi doar un singur gen îţi dai seama că ar pleca toată lumea în jumătate de oră. Colega ta te-a minţit. Probabil ştia că nu îţi plac manelele şi a vrut să vadă ce reacţie vei avea, sau nu ştia dacă îţi plac sau nu şi a vrut să vadă ce îi spui. Şi eu când am mers la banchetul de clasa a opta se auzeau zvonuri că vor fi doar manele şi populară dar ştiam că sunt doar păcăleli. Ştiu că muzica a fost foarte diversificată şi m-am simţit excelent. Deci nu ai de ce să îţi faci griji nici tu.

Toate cele bune!

| TheRealDaniel a răspuns:

Sunt oameni cu diferite gusturi in materie de muzica, trebuie diversificata ca sa multumeasca pe toata lumea, mie nu imi plac manele, iar daca as sti ca ma duc intr-un loc in care numai asta se asculta atunci nu as mai merge.

| FaraNume2 a răspuns:

Si sa inteleg ca tie nu-ti plac manelele? Ok, pai logic si normal ar trebui sa existe toate genurile de muzica pentru ca toata lumea sa fie multumita.Si acum ce? Daca o sa fie si o manea o sa pleci? ...sa fim seriosi.