| Rmat a întrebat:

Am o întrebare. Daca un băiat dintr-o localitate la 600 de km depărtare a spus ca vine sa ma bată ar avea cum sa ma întâlnească, știindu-mi doar contul de Instagram? Pe cont am doar o poza cu mine si atat. Nicio informație personala

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Stai linistit copile, e posibil sa nu aiba bani nici de paine, ce sa mai zicem de bilet? e cam greu sa iti afle adresa si sunt de parere ca nu e destul de inteligent ca sa o afle. Acum ma gandesc ca ai si tu o vina, nu? Banuiesc ca ai intre 13 si 15 ani.

| Rmat explică (pentru viavo):

Da, am si eu o vina. El vrea sa ne întâlnim deoarece l am înjurat. Am 16 ani

| viavo a răspuns (pentru Rmat):

Nu vine, stai linistit. E doar tare in taste. Banuiesc ca ai facut asta intr-o confa sau pe un chat.

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Las ca nu are voie sa iasa din casa acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu, nu poate să te găsească. Totuși, dacă ai vreo suspiciune sau te deranjează ceva în mediul virtual pe care figurezi, poți trimite un mesaj gratuit pe www.siguronline.md