| RedBull69 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata!
Am un prieten care a ramas corigent la matematica. Profesoara lor le-a dat un ultim test care contine:formulele de arii si 3 ex usoar. El a stiut tot dar din greseala a uitat sa-si scrie numele pe foaie si prof lor le-a spus ca rezultatele se vor afisa maine sau vineri!
Intrebarea este: este vreo problema daca nu si-a scris numele?(10 pers erau prezente in sala de clasa)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca poate dovedi ca este testul lui atunci cred ca se va rezolva.
De ce nu s-a dus imediat la profesor si sa spuna asta?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Wow!
Nu o sa te intreb de ce scrii toate cuvintele cu majuscula... o sa intreb de ce nu le scrii cu majuscula si pe cele din paranteza? asta chiar ma intriga happy

Ontopic: daca toti ceilalti si-au scris numele, prin eliminare, o sa fie clar ca e a lui lucrarea.

| DeathReaper a răspuns (pentru Kaℓi):

Asa ca daca lucrarea lui e la fel de ciudata ca si intrebarea nu prea poate sa scape rolling on the floor

| Kaℓi a răspuns (pentru DeathReaper):

happy
A corectat? bravo lui!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, într-adevăr, o întrebare ciudată, o ortografie ciudată, un "prieten" ciudat...
Concluzia? Tu ești plin de ciudățenii!hee hee

| de_Vise_Supradoza_1983 a răspuns:

Nu cred...