| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare in special pentru fete, maine trebuie sa ma duc la therme(pentru necunoscatori, piscina cu apa termala), dar mi-a venit menstruatia marti si ca prin urmare maine voi fi in a-5-a zi iar pe mine mă ține de obicei 6 zile.
Eu vreau totusi sa ma duc pentru ca este ziua de nastere a tatalui meu dar eu folosesc numai absorbante(sunt destul de mica sa folosesc ob-uri).
Cum m-as putea duce dar in acelasi timp sa folosesc absorbante?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Oricum esti udă.

2 răspunsuri:
| Ariana131 a răspuns:

Poți sa folosești absorbante pentru slipuri, nu se vad deloc si sunt micuțe, cum ar fi cele de zi doar ca nu au aripioarele acelea. Dacă ești și in a 5 a zi, o sa fie bine. Distracție plăcută

| rumi36 explică (pentru Ariana131):

Pai si nu se uda?

| darrio2007 a răspuns (pentru rumi36):

Oricum esti udă.