| Alexutzu61 a întrebat:

Am o intrebare. La mine in clasa este o fata de care imi place dar nu stiu daca ma place si ea. adica ei zic ca ma place dar nu stiu sigur. 1 coleg stie ca imi place de ea, si a intrebat-o daca se combina cu mine, dar a zis sa o lese in pace. Acum nu stiu ce sa fac. Nu cred ca mai sta cu mine, ca pana atunci glumeam, e jucam prin clasalaughing dar acum nu stiu. ce credeti? ce pot sa fac sa o cuceresc?
Funda!winking

8 răspunsuri:
| AnonimaSecretá a răspuns:

Singur te place, da nu stie cum sa isi arate si ea sentimentele

| Alexutzu61 explică (pentru AnonimaSecretá):

Mda nu stiu adica mai glumim ne mai fugarim nu stiu ce sa zic

| Alexutzu61 explică:

Nu. adica la aia am destul curaj dar ei n-am curaj sa-i zic ca-mi place

| DenisaElena1 a răspuns (pentru Alexutzu61):

Incearca sa ii arati asta, dar ai grijawinking

| Alexutzu61 explică (pentru DenisaElena1):

Ma cam ignora in ultimu timp...

| DenisaElena1 a răspuns:

Incearca sa mai glumesi cu ea in continuare, fa-o sa rada asa va incepe sa te placa daca inca nu o facewinking si spune-i prietenului sa nu se mai bage...prietenii cam strica relatia. Deci, fa-o sa rada si te va iubiwinking

| Alexutzu61 explică (pentru DenisaElena1):

Pai asta fac dar as vrea sa-i zic dar nu stiu cum n-am curaj.

| DenisaElena1 a răspuns (pentru Alexutzu61):

Prietenului? pai spune-i cam asa : "scuze dar cred ca ar trebui sa ma lasi putin sa rezolv unele probleme ca daca ai observat nu mai vorbeste cu mine cum o facea inainte" mi modifici daca nu crezi ca merge dar cu curajwinking si ai mai glumit cu ea? s-a mai imbunatatit relatia?