| iPhone6Plus a întrebat:

Am o intrebare mai jenanta. Nu am spatele drept, e putin cocosat. Niste sfaturi sa il indrept? Vreau sa ma apuc serios, am 15 ani si sper ca e posibil sa fac asta...

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Esti minor, se fac tratamente gratuite la spitalul de copii din orasul tau. Fratele meu e in aceeasi situatie, are 14 ani.
Ai nevoi de fizioterapie, dar intai consulta si medicul de familie care iti va recomanda un fizioterapeut bun, asta daca e nevoie.
Multa sanatate!

1 răspuns: