| SmileXdLove a întrebat:

Am o intrebare pentru voi : Ce parere aveti despre tigarile Vogue Bleue? Eu sunt fumatoare de ceva mai mult timp, iar o prietena mi le-a recomandat. Mie mi se par cam slabe. Vroiam sa va intreb pe voi ce credeti despre ele?
[P.S. Nu vreau sa vad raspunsuri de genul "Lasa-te de fumat, nu este sanatos" Aceasta intrebare este pentru fumatori si astept raspunsuri si pareri de la fumatori ]

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Depinde de gusturile tale daca iti plac tigariile mai tari si vei fuma Vogue Bleue alea fiind mai slabe vei fuma mult mai mult.

2 răspunsuri:
| RockForever99 a răspuns:

Depinde de ce preferi tu....de ex. mie imi plac alea mai slabe si vogue bleue e slab.dar sunt ok in general. daca iti plac alea tari fumeaza dunhill negru.

| SmileXdLove explică (pentru RockForever99):

Am încercat Dunhill negru si kent8 lung, iar azi am incercat vogue bleue, dar mi se pare foarte slabb, deci numai incerc laughing Multumesc pentru parerii happy