| Chichina a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare pentru voi:voua vi s-a intamplat sa aveti experiente mai ciudat,de exemplu cu spirite,demoni?
Daca da, puteti sa-mi povestiti? Chiar ma intereseaza experientele de genul. big grin

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Am avut experiente ciudate, dar nu pot sa stiu de unde proveneau. Mi-e greu sa povestesc aici detalii- o sa spun in mare-la priveghiul bunicii mele cineva care o vorbise pe bunica de rau s-a speriat in seara respectiva de un zgomot puternic produs in camera. Poate fi o coincidenta sau ceva care nu are legatura cu spiritele.

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu.
Spiritele si demonii nu exista.
Daaar. Poate au patit altii.