| Morphine21 a întrebat:

Ati avut experiente cu fantome/spirite etc? povestiti imi sunt ff interesante. fundawinking

Răspuns Câştigător
| zozole_5399 a răspuns:

Amus 3 luni sau mai mult chiar la inceputul verii m-am dus cu prietenele la suc si nu aveam ce sa facem iar apoi ne-am decis sa mergem in cimitir si ne-am dus am stat acolo vr-eu 3 ore bune iar cand ne-am intors cu gandul de a merge acasa portile cimitirului parca erau lipite apoi dintr-un mormant parca se auzea niste bocanituru din ce in ce mai tare apoi ceva parca ceva ma tragea in jos am cazut 20 minute jos si parca lumea se invartea si pe mine ma arunca din ea ceva se auzeau voci stranii o gramada de oameni vorbeau pitigaiat atunci mi-am adus aminte de ce imi spunea bunica de orice rau mi s-ar intampla rau sa imi fac de trei ori cruce cu limba in gura apoi sa zic Tatal Nostru de 3 ori si eu parca nu ma putem nici misca dar totul a trecut prietenele mi-au spus ca au stat cu mine dar parca inebunisem.Totul a trecur dar am ramas marcata pe viata

2 răspunsuri:
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Ei bine nu am, dar daca doresti sa vezi experiente de acestea poti sa intri pe youtube si sa scrii fenomene stranii numai sa ai grija ca sa vezi un episod intreg este nevoie sa scrii part 1 ok?

| LaPrimevere a răspuns:

Eu am vazut doar o exorcizare... experiente cu fantome sau spirite malefice n-am avut pana-n prezent, si sper sa nu am...