| cossy a întrebat:

am o intrebare, tin la o fata probabil ca si ea la mine.am fost cu ea timp de cateva zile dupa care mi-a zis ca nu stie ce sa aleaga intre mine si fostul ei prieten pentru ca inca tine si la ala. dati-mi un sfat ce sa fac. sa renunt? adica so uit?

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Asteapta sa vezi ce zice.

3 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Pai ar trebui sa o intrebi mai intai pe cine alege apoi vei vedea daca sa renunti sau nu.

| cossy explică (pentru Brittanie):

Pai mi-a zis ca ii trebuie timp sa se gandeasca pe cine sa aleaga.tocmai de asta am cerut sfatul vostru

| Brittanie a răspuns (pentru cossy):

Asteapta sa vezi ce zice.

| Danutsss17 a răspuns:

Cel mai bine sa vorbiti mai intai, dar daca inca il mai place si pe el... cauta.ti alta care as te iubeasca si tu pe ea! bafta!