| Izabela144 a întrebat:

Un baiat mi-a spus ca ma adora pentru ca sunt o tipa "old school". Ce imseamna asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-i intrebarea asta lui, ca sa vezi ce intelege el prin asta!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inseamna ca te place si cam vrea sa fii iubita lui.

| HadesSs a răspuns:

Te adora cred ca e mult spus, dar e spre bine oricum happy old school e de bine laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

Adica esti o tipa mai de moda veche(nu invechita)nu stiu cum sa-ti explic, adica nu esti asa fitoasa cum is multe din ziua de azi cu figuri si chestii, cum zice Katy, vezi ce inseamna pentru el ''old school''