| babyblu3 a întrebat:

Ce adora cel mai mult un baiat la o fata?

4 răspunsuri:
| biscuiteletau a răspuns:

Depinde de baiat.oh go on
Unii se uita la aspectul fizic, dar pe altii (mai putini) ii intereseaza felul tau de a fii si inteligenta dar sa poata sa aiba cu cine sa vorbeasca si sa fii o prezenta buna pentru el. happy

| BGI a răspuns:

Ce adora un baiat la o fata? Pai cam asa: fund f**abi, sani mari, gura mica, dar indeajuns de mare pentru un oral bun, si sandwich-uri si mai bune.

| Fabulous a răspuns:

Depinde de baiat. Avem 5 degete la fiecare mana si doua nu-s la fel.Asa-i si cu baietii. Daca e un baiat macho un baiat rau va prefera o fata feminina fragila, blanda, daca ii cuminte va dori una mai dura (sa nu te bati) mai hotarata

| alexnadra35262 a răspuns:

Pai in primul rand sa nu il cicaleasca non stop, sa nu il interogeheze f mult daca se poate sa nu fie cand nu trebuie geloasa sa ii faca calitati sa fie aalaturi de el la bine si la greu sa fie fata senzuala cu baiatul...tongue sper ca te-am ajutat