| Alexutzu_8327 a întrebat:

Ce adora o fata la un baiat?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lungimea, mărimea şi greutatea portofelului

| EuCuTine a răspuns:

Sa fie bou si naiv dar sa aiba banii. Daca sunt prea dur intra pe profilul meu sa vezi ce fac fetele baietilor. Hai ca mai am putin pana pe 15 cand mor NB

| anaid a răspuns:

Ceva ce nu prea se mai gaseste...sinceritatea.

| zuzu a răspuns:

Ochiilove struck
si caracterul puternic:X

| push2gl a răspuns:

Banii, BMW-ul, Vila cu piscina ...doar traim in Romania

| aisha01eu a răspuns:

Eu ador cel mai mult ochii si fizicul in general. Poate sa fie imbracat aiurea, sarac, conteaza ce impresie imi face. Si zambetul. Si ca prieten mi-ar placea mult libertatea. Adica sa nu ma sufoce, sune de 10 ori pe zi etc.

| euAnna a răspuns:

Oooo... ce ador la un baiat? big grin
pai, modul in care se raporteaza la mine: sa ma faca sa am simt unica.
modul in care ma priveste- direct si profund in ochi, sa ma faca sa cred ca vrea sa ne amestecam si sa se intimideze in prezenta mea.(imi plac tipii sensibili si duri in acelasi timp)
Imi place de asemenea sa aiba initiativa si sa aiba neaparat pasiuni si idealuri in viata pentru care sa lupte.
(personal)Ador sa ma "deranjeze" la ore tarzii la telefon - aia inseamna ca se gandeste la mine.
imi place sa imi dea sensatia ca sunt protejata si ca ma pot odihni in bratele lui- ador sa imi culc capul pe umarul -pieptul lui iar el doar sa am tina in brate.
ar fi bine sa imi confirme des ca ma place/ iubeste etc...happy
nu vreau sa am sufoce, sa imi respecte si nevoia mea de a avea spatiul si timpul meu numai cu mine.
daca imi place si fizicul lui si respecta toate cele de ma isus nu pot sa spun decat ca am ce adora. tongue

| euAnna a răspuns:

A! si ador sa vad cum se pierde, balbaie, transpira se agita atuci cand filtrez cu el big grin! e sweettttttt
intr'un cuvant -> ADOR stangacia lui produsa de mine.

| Oani a răspuns:

Ochi?

| Papusha_3366 a răspuns:

Frumusetea, inteligenta simtul umorului si numai decit trebuie sa tina mult la ea

| Bitsuu a răspuns:

Sinceritatea si loialitatea:X

| alynutza55 a răspuns:

Sinceritatea. faptul ca te face sa te simti unica.

| ingerash_1981 a răspuns:

Mie imi place felul in care gandeste si faptul` ca nu se da mare smecher...sa fie mai sensibil si sa nu creada toate minciunile care le zice lumea ca sa ne desparta.:X

| cristina_7347 a răspuns:

Eu ador caracterul puterniclove struck.

| Patricia13 a răspuns:

Inteligența