| Papusha_3366 a întrebat:

Ce adora un baiat la o fata?

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Formele si inteligenta laughing

| ionut7782 a răspuns:

Felul tau de a fi sau gesturile tale sau tu insati.si pe tine te poate adora la felul cum arati adora cum te imbraci cum te porti cu el...etc.depinde de baiat.

| Cretaker a răspuns:

Caracterul persoanei respective.

(de asemenea sfârcuri tari si un fund bine format)

| edy132 a răspuns:

La prima vedere la un barbat este atractie sexuala apoi iubirea.Barbatii se excita cel mai tare prin simtu' vizual. Dar nu uita ca nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa si ea e frumoasca pentru ca o iubesti.

Răspuns utilizator avertizat
| CosminME a răspuns:

Orice baiat este diferit... dar in general gesturile tale, modul tau de a fi, imbracamintea etc.

| FreakyFred a răspuns:

Nu generaliza. Noi, baietii, nu suntem o specie de animal oarecare. Suntem diferiti si fiecare "adoram" altceva la o fata. Eu, spre exemplu, admir sinceritatea. Imi plac fetele foarte amuzante si care stiu sa faca glume bune. Imi plac fetele care imi inteleg ironiile ieftine si care fac acelasi gen de ironii (sunt cam rare, dar SUNT!). Din punct de vedere fizic, pentru mine conteaza ochii unei fete si zambetul (sau surasul la unele). In rest, nu conteaza fizicul, decat in mica masura.
Mult noroc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. ar trebui caracterul
2. la fizic : ochii =], si formele. daca adora formele e bine sa ii faci bye byee pentru ca e obsedat happy

| Carlitza a răspuns:

In primul rand cum arata si in al doilea rand comportamentul...cred ca astea sunte destul de importante pentru un baiatbig grin