| IrisMFA a întrebat:

Salut tpu.Am o mare dilemă si caut ajutor, imi place foarte mult de o fată...are 21 de ani e mai mare decât mine cu 6 ani, eu am 15, nu stiu cum sa o abordez sau sa o fac sa ma placa. Imi puteti da niste sfaturi cum o pot face sa ma placa tinand cont de diferența de varsta dintre noi? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Si mie imi place mult de o femeie mult mai mare decat mine. Cred ca e mai mare cu 10-20 de ani. Nu stiu exact. Este sefa mea.
Nu o sa ma apuc sa ii fac avansuri laughing Mai sunt foarte multe femei in lume si sunt sigur ca ma voi mai indragosti de foarte multe ori pana la sfarsitul vietii.
Intre tine si fata aia nu e asa mare diferenta de varsta, doar ca fetele prefera baietii mai mari decat ele (nu toate), pentru ca ele se maturizeaza mai repede.
Incearca sa petreci mai mult timp in prezenta ei (incearca sa nu pari obsedat de ea), dar sa nu iti faci niste asteptari mult prea mari. Adica nu stii ce se va intampla. Tu gandesti intr-un fel iar ea gandeste in alt fel. Dar poate esti frumos si se va indragosti de tine. Cine stie?!

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa rada de tine daca vrei sa te dai la ea, cine stie daca e normala sau una care umbla cu tampenii in cap.

| IrisMFA explică (pentru mgtow):

Nu cred ca ar rade...o cunosc si e o fata super.

| mgtow a răspuns (pentru IrisMFA):

Atunci baga declaratia in fata ei si vezi ce opinie are

| Adry05 a răspuns:

Nu se uită una așa mare la tine, stai tu potolit laughing

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa iti cumpere vreo inghetata daca intri in vorba cu ea. Esti micuț pentru varsta ei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce crezi ca tipa s-ar uita la un pustan de 15 ani?

| Andreeush a răspuns:

Având în vedere că ești minor nu cred că o să îi treacă prin cap să aibă vreo relație cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Dana1999 a răspuns:

Da,poti incerca dar la varsta noastra vrem putina experiență, ne place sa creștem băieți dar de varsta noastra.

| mdc98 a răspuns:

Fi sigur ca nu se va uita la tine daca esti mai mic ca ea.