| elll a întrebat:

Am o mare problema, maine vroiam sa plec in vacanta cu famila, era planificat sa stam pana duminica, dar mama mea s-a certat cu sora, iar acum vrea sa stam pana sambata, iar pana sambata nu vrea tatal meu sa stam deoarece spune ca sunt putine zile.Va rog ajutati-ma sa il conving sa stam pana sambata!
Dau funda!

P. S. Iar in august trebuia sa plecam la mare iar tatal meu numai vrea sa plecam.

Răspuns Câştigător
| Cdzgariat a răspuns:

Deci cum sa te ajutamthinking, eventual daca ne-ai da numarul taticului tau ca sa il convingemlaughingglumeamtongue]. stai cu limba pe parintii tai si le zici intruna sa stati pana duminica:d.:*. fundapuppy dog eyes