| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Deja a doua vara imi place de un baiat insa el aceasta nu observa, am incercat totul ca sa aflu daca ma place, si intr-o zi o prietena mi-a spus ca ma iubeste...nu prea o cred caci pe el nu se vede. Ce as putea sa fac ca sa vad daca ma place? Help me please sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te increde in toatepersoanele poate fata aia minte sau poate sa zica adevarul dar mai bine nu te risti sa o crezi. Cel mai bine e sa vbesti cu baiatul sa va apropiati si cine stie poate afli daca te place sau daca nu poate daca va apropiati va aunge sa te placa cine stiewinking

| LaNaibaa a răspuns:

Incearca sa iti exprimi sentimentele in fata lui. Vezi ce fata va face si apoi intreaba`l daca te place. Sau ii poti spune ca tot bantuie prin clasa la voi ca cica te place. vezi ce fata face si daca iti zice "nu " poti sa il iei la misto si sa ii zici zambind " pacat " si poti pleca de langa elwinking

| Patricia96 a răspuns:

Hmmm..sa te iubeascalaughing)imposibil!
Depinde...de baiat ..cum este el
In ziua de astazi baietii nu mai sunt timizi si cat de timizi sunt tot dau semne ca te plac
Vezi si tu.Dar daca nu iti da nici o atentie ..nu cred ca te-ar placehappy

Nici nu trebuie..nu alerga dupa astfel de baietii
da-le atentie celor care te curteaza

| PinkCupcake a răspuns:

1. El stie ca tu il placi?
2. L-ai putea intreba.
3. Atunci cand jucati "adevar si provocare" l-ai putea intreba (la mine a mers)
Sper sa te ajute! happy

| ralucaela a răspuns:

Ar trebui sa-i spui nu-ti fie teama ca te refuza, mai sunt si altii daca nu te place el

| cocacola12 a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa-l intrebi tu personal si daca nai curaj pe mess sau fb
sau la tel