| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, il iubesc pe un baiat enorm de mult ca si el pe mine, si nu demult de a ne cunoaste noi doi el si prietena sa s-au certat. Apoi ieri cind eram cu dinsul la plimbare i-a venit un SMS cu textul "Salut, am decis ca te iert si doresc din nou sa fim impreuna". Dupa ce mi-a povestit totul am inceput a plinge.si acum el nu stie pe cine dintre noi doua sa aleaga... ce sa fac? Dau funda doar ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Aici nu te prea putem ajuta, decizia ii apartine doar lui.
Macar vei afla daca te iubeste cu adevarat sau nu.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic, el trebuie sa aleaga, asa ca ai rabdare.