| PavelMagelan a întrebat:

Salut TPU
Am o problema
In fiecare noapte am erectie
ce sa fac ca sa scap?

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

E un fenomen foarte, foarte normal.
Un barbat are in medii 3 erectii pe noapte.
Nu e o boala, nu e un pacat, stai linistit. Probabil esti si tanar, si hormonii tai o iau razna un pic.
Erectia de peste noapte si de dimineata apare datorita acumularii de testosteron in organism.

3 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Faci un dus rece, nu te uiti la poze sau filme cu dudui goale inainte de culcare. Daca si ziua(?) ai erectie poate fi vorba de priapism.La soldati li se punea, in armata, un praf in mancare si cucul dormea ca un prunc.Nu mai stiu cum ii zice, dar la farmacie iti poate spune.

| Zaied a răspuns:

Da-i una la cap.

| Bobytza97 a răspuns:

Pai nu vreau sa iei acest raspuns ca o gluma sau ceva dar ar trebui sa nu te mai gandesti la fete care iti provoaca aceasta reactie. Sper sa te ajute daca nu, nu prea am ce sfat sa iti dau