| Virgil321 a întrebat:

am o problema mar va rog sa ma ajutati dau funda, am consumat o cantitate mica de cocaina cu iubita mea in urma cu sa spun 2-3 zile as vrea un raspuns sigur va rog e foarte important cineva m-a tradat si s-a dus sa ii spuna tatalui meu care ulterior mi-a spus sa facem testul antidrog as vrea sa stiu in cat timp iese din sange sau urina si mai ales cum as putea sa il pacalesc va rog frumos seriozitate

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce faci tu este ilegal.Am sa iti aflu adresa si trimit brigada antidrog.

| ShadowGhost a răspuns:

Heii. Depinde foarte mult si de organism. daca zici ca e o cantitate mica cred ca 24 de ore sunt suficiente. E un drog destul de puternic si cu efecte prelungite. Cat despre tatal tau, mare grija! Ar trebui mai intai sa vorbesti cu mandrul care te-a dat in vileag. Al2-lea pas este sa vorbesti cu tatal tau si sa ii spui ca nu este nimic adevarat,si ca aveai o disputa cu acel prieten si a vrut sa se razbune doar, inventand o tampenie. Daca vei dramatiza se va prinde.a fost si el copil si cred ca stie manevra cu dramatizarea. Daca ii spui ca a fost o facatura, ar fi mai plauzibil. Oricum in ziua de azi, in loc sa ai tu grija ta, o au altii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 3 zile depinde de cantitate si organism, dar stai calm, te prinde data viitoare. Si sa stii ca persoana aia nu te a tradata, te a ajutat, posibil chiar sa iti fi salvat viata daca parintii tai iau masuri

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Poti sa incerci o abprdare mai buna: uite, te-am mintit pentru ca m-ai luat prin surprindere. Adevarul este ca am consumat putin drog din ala. Nu mi-a placut. Nu inteleg de ce alte persoane fac asta.

Problema tatalui tau nu este ca ai consumat odata. Ci la el este repetitia.

| Alexandra19991 a răspuns:

Iese in 24-72 de ore, depinde de organism, dar daca zici ca a fost o cantitate mica, cred ca 24 de ore sunt suficiente,urat din partea acelei persoane pentru gestul facut, poti sa ii spui tatalui tau ca nu ai fost tu, te-a confundat eventual poti s-o faci p'aia:Mai tata?! Asa ma stii tu pe mine? Consumand cocaine sau facand alte prostii? Chiar nu ai incredere in mine, te iei dupa orice om care ar vrea sa-mi faca rau? dramatizeasa putin si la momentul potrivit, bafta.te astept cu noutati :*