| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. sa va povestesc problema: de cateva zile, o fata care sunt cu ea in scoala, nu ma cunostea. i-am dat add pe facebook, am vorbit, chestii, alea alea. in fine, acum suntem prieteni. problema e ca eu o plac foarte mult. cum pot face sa o intreb daca vrea sa fie cu mine? face to face nu prea ne vedem, decat foarte rar. mai mult vorbim pe mess. imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Buna Claudiu.

Petrece putin timp cu ea, sa isi faca o impresie despre tine, dupa ai putea sa o intrebi daca ar vrea sa formati un cuplu.

Cine stie ce sentimente ascunde pentru tine fata. smug

Spune-i ce simti, totul va fi bine. Tu nu ai ce sa pierzi, ea are.

Succes. Iti tin pumnii.

Numai bine.

1 răspuns:
| Theo5230 a răspuns:

Buna! happy
pai cel mai bine ar fi sa o inviti undeva, sa iesiti si apoi sa o apuci de maini si o intrebi! happy
sper ca te-am ajutat.